В області мобільності освіти і науки кафедра співпрацює з вузами Швеції, Франції, Польщі та Болгарії, в яких студенти кафедри мають можливість продовжити навчання, проходити практику та стажування. Викладачі кафедри беруть активну участь в міжнародних конференціях і зарубіжних поїздках, де виступають з доповідями і проводять майстер-класи. Кафедра запрошує викладачів і наукових співробітників українських і зарубіжних вишів до участі в наукових конференціях, відкритих зустрічах і майстер-класах.
Міжнародний проект подвійного диплома.
2018–2019 н.р. – 2 студента, Університет м Лімож, Франція.
2019–2020 н.р. – 1 студент, Університет м. Лімож, Франція.
2022–2023 н.р. – 1 студент, Університет м. Лімож, Франція.
Випускник ХНУРЕ 2019 р. спеціальності 113 Прикладна математика Шпакович Максим Олександрович успішно захистив дисертацію в Університеті м. Лімож (Université de Limoges), Франція з прикладної математики та застосувань математики (Mathématiques Appliquées et Applications des Mathématiques) на тему «Методи оптимізації та машинного навчання для розв’язання задачі фазового контролю лазерних променів» / «Algorithmes d’optimisation et d’apprentisage automatique pour le contrôle des phases d’un réseau de faisceaux lasers». 👉 Докладніше.
Країни, унiверситети-партнери:
1) Linnaeus University (SWEDEN) – 1 магістр.
2) «М2 ACSYON MATHEMATIQUES» у м. Лiмож, Францiя – 4 магістри.
Мiжнароднi проекти.
1) Лодзьке відділення академії наук Польщі – спільне видання журналу ECONTECHMOD (співробітники каф.ПМ – члени редколегії).
2) Укладені і продовжені договори про співпрацю 2015-20:
– з науковими установами – 2 Польска АН;
– з ВУЗами – 2 (Мінск+Швеція);
– навчання іноземних громадян – 5 аспірантів;
– обмін студентами та викладачами – 1 лектор, 4 магістри.
3) Польська академiя наук, вiддiл у Люблiнi
4) Угода про спiвпрацю у галузi освiти та науки мiж Унiверситетом Технологiчно-Природничим (Республiка Польща) та каф. ПМ ХНУРЕ.
5) Програма академiчної мобiльностi «М2 ACSYON MATHEMATIQUES» у м. Лiмож, Францiя.
Діяльність за попередні роки:
Кiлькiсть зарубiжних навчальних закладiв-партнерiв, з якими укладено офiцiйнi угоди про спiвпрацю у сферi освiтньої та наукової дiяльностi – 3.
Кiлькiсть мiжнародних проектiв, в яких бере участь кафедра – 1.
Чисельнiсть науково-педагогiчних працiвникiв, вiдряджених за кордон для викладацької та наукової роботи вiдповiдно до договорiв – 1.
Чисельнiсть iноземних громадян (студенти, аспiранти, слухачi, стажери усiх форм навчання), якi навчалися в звiтному перiод – 1.
Чисельнiсть студентiв та аспiрантiв, направлених за кордон на навчання або стажування вiдповiдно до програм двостороннього та багатостороннього мiжнародного обмiну – 3.
Кiлькiсть доповiдей науково-педагогiчних працiвникiв у звiтному роцi за кордоном на наукових конференцiях, симпозiумах, форумах – 17.
Закордоннi вiдрядження викладачiв. Спiвробiтництво iз закордонними унiверситетами та фiрмами.
1) Linnaeus University (SWEDEN) з жовтня 2010 р. (продовжено) – обмін студентами, магістрантами та науково-технічне співробітництво.
2) Розробки програмного забезпечення спільно з міжнародною фірмою «Wonderware».
3) У 2015 р. по лінії «Еразмус» – проведення лекцій нашим професором у Швеції.
4) Програма академiчної мобiльностi «М2 ACSYON MATHEMATIQUES» у м. Лiмож, Францiя.