Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

Міжнародна діяльність

В області мобільності освіти і науки кафедра співпрацює з вузами Італії, Швеції, Франції, Польщі та Болгарії, в яких студенти кафедри мають можливість продовжити навчання, проходити практику та стажування. Викладачі кафедри беруть активну участь в міжнародних конференціях, де виступають з доповідями і проводять майстер-класи. Кафедра запрошує викладачів і наукових співробітників українських і зарубіжних вишів до участі в наукових конференціях, відкритих зустрічах і майстер-класах.

Міжнародний проєкт подвійного диплома.

Міжнародна  діяльність

2018–2019 н.р. – 2 студента, Університет м Лімож, Франція.

2019–2020 н.р. – 1 студент, Університет м. Лімож, Франція.

2022–2023 н.р. – 1 студент, Університет м. Лімож, Франція.

Випускник ХНУРЕ 2019 р. спеціальності 113 Прикладна математика Шпакович Максим Олександрович успішно захистив дисертацію в Університеті м. Лімож (Université de Limoges), Франція з прикладної математики та застосувань математики (Mathématiques Appliquées et Applications des Mathématiques) на тему «Методи оптимізації та машинного навчання для розв’язання задачі фазового контролю лазерних променів» / «Algorithmes d’optimisation et d’apprentisage automatique pour le contrôle des phases d’un réseau de faisceaux lasers». 👉 Докладніше.

Країни, унiверситети-партнери:

Міжнародна  діяльність

1) Linnaeus University (SWEDEN) – 1 магістр.

2) «М2 ACSYON MATHEMATIQUES» у м. Лiмож, Францiя – 5 магістрів.

 

Мiжнароднi проєкти.

1) Договір про співпрацю у сферах науки та освіти з Науково-технологічним університетом AGH (Краків, Польща) в навчальній і науковій діяльності з метою підвищення рівня викладання, розвитку наукових досліджень, обміну досягненнями в навчальній і науковій роботі, мобільності студентів і викладачів.

2) Договір про співпрацю у сфері науки з Люблінським відділом Польської академії наук.

3) Програма академічної мобільності “М2 ACSYON MATHEMATIQUES”, другий (магістерський) рівень вищої освіти, м. Лімож, Франція.

4) Договір про співпрацю з обміну студентів та співробітників в рамках програми Erasmus+ в 2021-2027 р. з університетом міста Аквіла – Італія (Universita degli Study dell`Aquila).

 

Закордоннi вiдрядження викладачiв. Спiвробiтництво iз закордонними унiверситетами та фiрмами.

1) Linnaeus University (SWEDEN) з жовтня 2010 р.  – обмін студентами, магістрантами та науково-технічне співробітництво.

2) Розробки програмного забезпечення спільно з міжнародною фірмою «Wonderware».

3) У 2015 р. по лінії «Еразмус» – проведення лекцій нашим професором у Швеції.

4)  Програма академiчної мобiльностi «М2 ACSYON MATHEMATIQUES» у м. Лiмож, Францiя.