Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

Розпочалась реєстрація на вступні іспити до магістратури!

🎯До уваги всіх бажаючих вступити до 🎓магістратури ХНУРЕ!
🏛Розпочалась реєстрація на вступні іспити до магістратури!
Всім, хто вирішив вчитись далі, та отримати диплом магістра, повідомляємо, що Приймальна комісія ХНУРЕ з 11 травня по 03 червня розпочала реєстрацію на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЕВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).
🎯Навіщо вам отримувати ступінь 🎓‍🎓магістра 🏛ХНУРЕ?

На бакалавраті ви отримуєте загальний базис знань за своїм напрямком. Але для того, щоб стати більш конкурентоспроможним на профільному ринку праці, Вам дуже потрібна магістерська освіта!!
👩‍🎓‍🎓Особливо відчувається, що означає «бакалавр» або «магістр» при працевлаштуванні в великі компанії чи на державну службу, без диплома магістра ви не маєте права займати керівні посади. Роботодавці чудово обізнані, що магістри пройшли ряд стажувань, брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, мають більше професійних здібностей та навичок, тому у кандидата з магістерською освітою є велика перевага при пошуку роботи.
Диплом магістра ХНУРЕ надає велику конкурентну перевагу та масу додаткових освітніх можливостей, а також дозволить вам удосконалити свої професійні навички.
😎🏅Магістратура ХНУРЕ – це твій новий рівень, це твої нові можливості!
😉👍Запрошуємо всіх до навчання в магістратурі ХНУРЕ!
📒Повну інформацію про вступ до магістратури можна отримати за наступним посиланням.