Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

Воркшоп про використання штучного інтелекту

Запрошуємо на воркшоп про використання штучного інтелекту від інвестора, підприємця, експерта з питань міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансового радника засновника Web3 університету професій майбутнього «Learn to Earn Global».

Засновник блокчейн-платформи «Amsets» Михайло Пацан під час воркшопа «Практика використання штучного інтелекту (ШІ)» розповість про:

що таке ШІ. Його види та застосування;
популярні ШІ: ChatGPT, MidJourney, Dall-E 2, Whisper та інші text-to-something нейромережі;
ChatGPT. Правила написання промптів;
приклади застосування різних нейромереж для маркетингу, продажі, рекрутингу, бізнес-процесів та особистої продуктивності.

📆Дата та час: 04 травня о 19.00.

Посилання для реєстрації – https://is.gd/tSoBBS

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.FUND Василя Хмельницького під егідою Міністерства освіти і науки України за грантової підтримки Українського фонду стартапів. UGF об’єднує більше 13 000 учасників, 40 провідних університетів-партнерів в Україні та понад 25 закордонних лекторів з топ-університетів та компаній різних країн і континентів.

💥Хто такий Михайло Пацан?
Підприємець, який побудував свій капітал, займаючись трейдингом та інвестуванням на фондовому ринку. Автор численних статей для ділових видань, спікер спеціалізованих та міжнародних конференцій.
У період з 2014 по 2016 проходив навчання в Массачусетському університеті за спеціальністю «Прикладна математика» та Університеті Стенфорда за спеціальністю «Економіка».
З 2011 консультує та навчає інвесторів.
У 2016 році спільно з партнерами започаткував Академію фінансової грамотності та інвестування. За 5 років студентами Академії стали підприємці, топ-менеджери та спеціалісти з 27 країн.
З 2019 співзасновник інвестиційного додатку з керування капіталом на основі штучного інтелекту.
У 2021 разом із партнерами продав інвестиційний додаток одній з найбільших Fin-tech компаній України. У 2022 започаткував глобальний WEB3 університет новітніх професій «Learn To Earn Global».

Займається волонтерською та благодійною діяльністю, виступає спікером конференцій з темою антикризової фінансової грамотності та інвестування.