Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Важкий рік та випробування війною поклали на керівництво та співробітників університету нові важливі задачі. Як з ними впоралися та які зміни приніс 2022 рік доповів в.о. ректора Ігор Рубан.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ першочерговим завданням була евакуація колективу та студентів університету. І ця задача була максимально виконана. Наступні складнощі виникли з нарахуванням заробітної плати та стипендій. І з цим питанням керівництво впоралось максимально швидко.

Після місяця простою було відновлено всі системи університету.

Впродовж року була проведена атестація випускників, запрацювала вчена рада. А головне – вчасно проведена вступна кампанія.

У своїй доповіді Ігор Рубан наголосив, що цього року МОНУ збільшило кількість бюджетних місць більш ніж у два рази. Що дало змогу безоплатно навчатися більшій кількості  студентів. Загалом на денну форму навчання до університету вступило 1389 абітурієнтів.

У планах на 2023 рік першочерговим завданням є проведення вступної кампанії. Через бойові дії на території нашої держави буде значний дефіцит абітурієнтів, саме тому велика робота йде і з іноземними кандидатами на вступ. Заплановані зустрічі з представниками університетів ЄС для майбутньої плідної співпраці.

 

Презентація-звіт в.о. ректора з Конференції Трудового колективу за посиланням.

 

У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ