Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

Триває вступна кампанія для вступників з тимчасово окупованих територій

Приймальна комісія ХНУРЕ повідомляє, що вступна кампанія для вступників з тимчасово окупованих територій триває. Особи з ТОТ мають право вступати до ХНУРЕ для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Освітній центр працюватиме до 24 вересня 2021 року.

Документи від заявника приймаються до 12:00 20 вересня, вступні іспити проводяться до 21 вересня, рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 22 вересня, а зарахування проводиться не пізніше 15:00 24 вересня.
Зарахування заявників здійснюється на денну форму здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти для здобуття вищої освіти – не пізніше 24 вересня; на заочну форму здобуття освіти на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету – не пізніше 15 вересня.
https://mon.gov.ua/ua/news/trivaye-vstupna-kampaniya-do-zakladiv-profosviti-ta-dlya-osib-z-timchasovo-okupovanih-teritorij-ukrayini?fbclid=IwAR2UrAWguWIV-20koYG6T4kD98oSddALKSrjBohB16JCGn8EF3XfceoITzM