Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

Місце кафедри ПМ в Ukrainian National H-index Ranking 2023

У квітні 2023 року почав функціонувати Ukrainian National H-index Ranking (https://ua.h-index.com/uk) – незалежний міжнародний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах на основі консолідованого показника індексу Гірша.

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. На основі цих даних формується індикатор National H-index Ranking та відповідна ранжована позиція в рейтингу (Position).
 
Харківський національний університет радіоелектроніки на 04.04.2023 року займає 70-те місце серед наукових установ та університетів України.
 
У ТОП-1000 українських науковців в базі даних Scopus 6 співробітників ХНУРЕ, серед яких професор кафедри прикладної математики Кіріченко Людмила Олегівна. TOP 1000 scientists in Scopus – індивідуальний рейтинг 1000 найкращих вчених наукових організацій за оцінкою показника індексу Гірша в Scopus.