Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

ХНУРЕ у міжнародних рейтингах

NURE in Round University Rankings

Оприлюднено випуск 2023 року рейтингу RUR World University Rankings .
Харківський національний університет радіоелектроніки посів 930 місце серед 1216 університетів світу і 3 місце серед 14 українських університетів.
У порівнянні з 2022 роком ХНУРЕ піднявся з 5 місця.
Рейтинг оцінює університети за 4 групами індикаторів – навчання, дослідження, міжнародне різноманіття, фінансова стійкість.

Кращі позиції ХНУРЕ має за показниками досліджень та міжнародної діяльності – 2 і 3 місце відповідно; гірша позиція – фінансова спроможність – 8 місце.
Вихідні дані для RUR Rankings надає компанія Thomson Reuters: статистичні дані та дані репутаційних опитувань за допомогою Global Institutional Profiles Project (GIPP), бібліометричні дані отримані з Web of Science Core Collection.

ХНУРЕ у міжнародних рейтингах

NURE in 2023 Instagram University Rankings

uniRank опублікував рейтинг популярності університетів в Інстаграмі 2023 року Instagram University Rankings  
Рейтинг українських університетів Ukrainian Universities on Instagram 2023 University Ranking включає 98 ЗВО, що мають офіційні сторінки в Інстаграмі
khnure_official посів 6 місце.
Наразі 7753 із 13837 (56.03%) ЗВО, включених до бази даних uniRank, мають офіційну інституційну сторінку в Інстаграмі (дані за травень 2023 року).

Рейтинг університетів uniRank Instagram University Rankings має на меті надати приблизний індекс популярності кожного університету на медіа платформі Інстаграм на основі загальної кількості підписників. Він не є академічним і не призначений для ранжування за якістю освіти або рівнем академічних послуг, що надаються.
Статистика сторінки ХНУРЕ за посиланням https://www.4icu.org/instagram/ua/4628/

ХНУРЕ у міжнародних рейтингах

Інформація надана відділом бенчмаркінгу та веб-менеджменту https://benchmarking.nure.ua/news