Кафедра прикладної математики ХНУРЕ

Мова:

ХНУРЕ У РЕГІОНАЛЬНОМУ РЕЙТИНГУ QS

15 грудня британська аналітична компанія Quacquarelli Symonds (QS) опублікувала рейтинг “QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia – 2022” Харківський національний університет радіоелектроніки посів місце в групі 221-230, чим суттєво покращив свої позиції та увійшов до топ 50% рейтингу QS EECA.

Серед українських університетів ХНУРЕ посідає 12 місце, а серед харківських – 3 місце після ХНУ та ХПІ.

Як можна побачити, рейтинг QS багато в чому залежить від думки академічної спільноти, зокрема іноземних фахівців – експертів академічної репутації. Тому якісна робота з експертами є запорукою збереження високих позицій та просування у рейтингу на фоні зростання як учасників, так і зусиль інших університетів у регіоні.

Довідково: рейтинг університетів країн, що розвиваються Європи та Центральної Азії – QS EECA – один з найвпливовіших світових рейтингів університетів, наразі охоплює 450 університетів зі Східної Європи та Центральної Азії. Цьогоріч кількість українських університетів у цьому рейтингу зросла до 41 проти 25 минулого року. Методологія QS EECA базується на таких критеріях: оцінка академічної спільноти (вагова частка 30%), відповіді представників глобального бізнесу (20%), співвідношення числа викладачів і студентів (10%), частка іноземних викладачів (2,5%), частка іноземних студентів (2,5%), дослідницька діяльність (30%), Web Impact за даними Webometrics (5%).
ХНУРЕ У РЕГІОНАЛЬНОМУ РЕЙТИНГУ QS